Ky është çifti më i bukur që u martuan këtë verë (Foto)

Ky është çifti më i bukur që u martuan këtë verë (Foto)

Gjdo vit gjatë verës në Kosovë kemi dasma të shumta ku shumë çifte kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë, shkruan Botapress.

 

Edhe këtë verë kemi pasur shumë dasma ku të rinjët nga Kosova e nga diaspora shkëlqyen në ditën më të rëndësishme të jetës së tyre.

Në Kosovë ka shumë çifte simpatike por çifti më i bukur që u martuan këtë verë janë Leotrim Ademi dhe Albulena Ramiqi.

Ky çift i bukur dhe simpatik janë nga komuna e Vitisë.

Në fotot më poshtë mund t’i shikoni fotot e çiftit Leotrim & Albulena. /Botapress.info

Leave a Reply

Your email address will not be published.