Arrestohet pjesëtari i FSK-së

Arrestohet pjesëtari i FSK-së

Policia e Kosovës ka arrestuar një pjesëtar nga fshati Sllatinë të Fushë Kosovës, i cili ngacmoi të dashurën e tij.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar (pjesëtar i FSK-së) pasi që i njëjti në vazhdimësi ka ngacmuar dhe kanosur viktimën femër K-Shqiptare e cila ka qenë në lidhje dashurie. Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë. /Indeksonline/

Leave a Reply

Your email address will not be published.