LAJM I FUNDIT: Protestuesit e Vetëvendosjes përleshen me policinë

LAJM I FUNDIT: Protestuesit e Vetëvendosjes përleshen me policinë

Në gjashtë mujorin e vdekjes së aktivistit Astrit Dehari, aktivistët e Lëvizjes Vetëvendosje, kanë zhvilluar aktivitet, ku shkruar grafite me moto ‘Drejtësi për Astritin”. Por situata ka eskaluar dhe protestuesit janë përleshur me policinë. Ende nuk dihet nëse ka të lënduar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.