Godet Mourinho, shpenzon 188 milionë për dy yje (Foto)

Godet Mourinho, shpenzon 188 milionë për dy yje (Foto)

Jose Mourinho po planifikon të bëjë një goditje të madhe gjatë verës

Menaxheri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho ka plane të mëdha për afatin kalimtar të verës.

Sipas tabloidit britanik, The Sun, portugezi po synon që në ‘Old Traffros’ të sjell Romelu Lukaku dhe Antoine Griezmann

The Sun shkruan se Mourinho është i gatshëm të shpenzoj 160 milionë funte (188 milionë euro) për yllin e Atletico Madridit dhe Evertonit, përcjell Express.

Mourinho shpreson që Lukaku dhe Griezmann të luajnë përkrah Zlatan Ibrahimovicit. Kurse, pritet largimi Wayne Rooneyt nga Manchester Untied. /Express/

Leave a Reply

Your email address will not be published.