Lajm i mirë nga selia blu, deputetja e PD-së pret të bëhet me binjakë. Fotot e shtatzanisë

Lajm i mirë nga selia blu, deputetja e PD-së pret të bëhet me binjakë. Fotot e shtatzanisë

Deputetja e PD-së, Jorida Tabaku pret që së shpejti të bëhet nënë, konfirmojnë burime nga “Panorama”.

TabakuTabaku është në muajin e pestë të shtatzënisë dhe pritet që të lindë binjakë, konfirmojnë të njëjtat burime për “Panoramën”.

Tabaku12

Nuk dihet nëse do të jenë dy vajza, dy djem, apo vajzë dhe djalë por shumë shpejt do të zbulohet.

Leave a Reply

Your email address will not be published.