Bashkohen Ramushi me Anitën dhe fëmijët në Francë (Foto)

Bashkohen Ramushi me Anitën dhe fëmijët në Francë (Foto)

Ramush Haradinaj ka muaj që ndodhet në Francë, kjo sepse seanca e tij është shtyrë deri me datën 6 prill, shkruan Kosovarja.

Nuk janë të pakta deklaratat e Anitës e cila së fundmi është shprehur se vërtetë nuk mundet më dhe se e ka shumë vështirë pa bashkëshortin e saj, për të cilin është ngritur i gjithë populli në këmbë.

 

Në llogarinë e saj ajo ka publikuar një fotografi në Francë, ku shihet me Ramushin dhe fëmijët, e që sigurisht është një gëzim i madh në raportin prind-fëmijë, me që ka muaj që nuk e kanë parë babanë e tyre.

Image

Leave a Reply

Your email address will not be published.